Ultra Slim

Miejsce w rankingu:

1

Ocena ogólna
4.9/5

4,9/5

Opis

Gwałtowny pożeracz tkanki tłuszczowej – tak określane są te tabletki na odchudzanie na całym świecie. Tyrozyna zmniejsza apetyt i hamuje wchłanianie tłuszczów poprawiając przy tym wytrzymałość fizyczną oraz niweluje zmęczenie. Piperyna to właśnie związek określany jako „pożeracz tłuszczu”. Pobudza zakończenia nerwowe co wpływa na zwiększenie wydzielania soków trawiennych. To właśnie serce środka na odchudzanie UltraSlim i nowa broń w walce z problemem otyłości.

Działanie środka UltraSlim producent określił w 4 krokach które postaramy się streścić w kilku zdaniach:

  1. Zatrzymanie odkładania tłuszczu w komórkach (Opisana wcześniej Tyrozyna i Piperyna)
  2. Rozbijanie komórek tłuszczowych poprzez aktywatory metaboliczne
  3. Poprawienie działania metabolizmu co zwiększa tempo spalania tłuszczu – Tutaj pierwsze skrzypce gra ekstrakt z zielonej herbaty wzbogacony w antyoksydanty, EGCG i kofeinę.
  4. Energia pozyskiwana zostaje z tkanki tłuszczowej – w skrócie UltraSlim „oszukuje” trochę nasz organizm pobudzając spalanie tłuszczu.

Dawkowanie UltraSlim: 2 kapsułki dwa razy dziennie popić dużą ilością wody. Producent zaleca spożycie 30 minut przed posiłkiem i 30 minut przed treningiem/większą aktywnością fizyczną. Można też stosować według zaleceń lekarza czy dietetyka.
Ilość tabletek w jednym opakowaniu: 60
Skład UltraSlim (dzienna dawka): ProNatural Burner(TM Proprietary Blend: 1840.00 (mg/4 caps), Tyrosine 990.00, Green tea extract 55% EGCG 500.00 (mg/4 caps), Bitter orange extract 4:1 350.00 (mg/4 caps), ProClinical energy(TM Proprietary Blend: 335.00 (mg/4 caps), Caffeine anhydrous 170.00 (mg/4 caps), Guarana extract 22% 160.00 (mg/4 caps), Black pepper extract – Piperine 95% 5.00 (mg/4 caps), Microcrystalline cellulose E460 153.00 (mg/4 caps), Magnesium stearate E470b 48.00 (mg/4 caps), Colloidal silica E551 24.00 (mg/4 caps)

Opinie Ultra Slim

I tutaj pojawia się problem. Z jednej strony mamy opinie na stronie producenta które zachwalają produkt i jego efektywność. Z drugiej strony mamy podzielone zdania osób o UltraSlim przy czym większość z nich z góry zakłada, że środek pewnie nie działa. Osoby które stosowały ten środek miały bardzo rozbieżne spadki wagi. Dlatego prosimy o zamieszczanie w komentarzach informacji na temat rezultatów UltraSlim. Pomoże to osobom podjąć decyzję o ich zakupie.

Cena Ultra Slim

Tabletki UltraSlim można kupić w promocyjnej cenie 129 zł (cena na stronie producenta może się różnić, ale staramy się regularnie sprawdzać i nanosić zmiany). Producent zapewnia że dostawa jest dyskretna i darmowa. Biorąc pod uwagę opinie w internecie na temat tego środka odchudzającego uważamy tę cenę za bardzo niską. Naprawdę ciężko dostać skuteczny preparat na odchudzanie o którego skuteczności wypowiadałoby się tak wiele osób w tak niskiej cenie. Minusem jest z pewnością brak możliwości zamówienia z góry większej liczby opakowań, ale pewnie taka możliwość kiedyś się pojawi. Trochę za słodko wygląda tekst „zamawiam UltraSlim, bo zamierzam schudnąć 10kg w miesiąc”. Radzimy nie oczekiwać tak wspaniałych efektów. No i należy pamiętać, że tabletki powinny służyć nam jako wsparcie do diety i ćwiczeń. Leżenie i obżeranie się tabletkami nie zapewni takich efektów jak połączenie indywidualnie ułożonej diety, dobrych ćwiczeń i tabletek.

Promocje

  • Darmowa i dyskretna przesyłka

Zobacz pozostałe preparaty na odchudzanie

Najnowsze artykuły

Zobacz więcej