Ćwiczenia odchudzające w domu

ćwiczenia-odchudzające-w-domu

Data aktualizacji:

Ćwiczenia odchudzające w domu mają dużo plusów. Głównym jest oszczędność pieniędzy, bo nie każdy może sobie pozwolić na karnet na siłownię czy basen. W internecie jest zatrzęsienie filmów z dobrymi programami treningowymi które wspomogą nas w odchudzaniu. Bardzo skuteczne ćwiczenia odchudzające w domu zaprezentowano na poniższym filmiku który jest bardzo popularny.

Pamiętajcie że przed treningiem “Turbo spalanie” dobrze jest się rozciągnąć. Osobom z dużą nadwagą może być ciężko wykonać pełne 3 rundy, ale nie ma co się przejmować. Trening jest wyczerpujący, ale efektywny. Stopniowo dojdziecie do pełnego treningu który jest mocno wyczerpujący, ale bardzo efektywny. Można na początku stosować połowę powtórzeń czy robić dłuższe przerwy.

Skuteczne ćwiczenia odchudzające w domu na brzuch

Pamiętajmy że zrzucając brzuszek można go trenować, żeby wyglądał atrakcyjniej. Z pośród dziesiątek filmów na YouTube wybraliśmy ten który naszym zdaniem będzie idealny dla początkujących i średnio zaawansowanych osób. Poniższy filmik to świetne ćwiczenia odchudzające w domu brzuch i jak będziecie je prawidłowo wykonywać to “krata” murowana.

Te ćwiczenia na brzuch mogą na początku sprawiać problemy, ale z biegiem czasu dojdziecie do perfekcji. Efekt “palenia” brzucha nie jest przyjemny, ale przyjemnie będzie efekt po kilku miesiącach treningu w postaci pięknie wyglądających, wyrzeźbionych  mięśni brzucha. Osoby przykładające się do tego treningu z pewnością w komentarzach potwierdzą jego efektywność.

Trening na uda i pośladki w domu

Mamy już trening odchudzający w którym angażujemy praktycznie całe ciało. Jest też trening na mięśnie brzucha więc nie może zabraknąć treningu na uda i pośladki. Tutaj też nie trzeba siłowni tylko trochę wolnej przestrzeni i chęci. Poniższy filmik to genialny trening na uda i pośladki który można wykonać w domowym zaciszu.

Trening potrafi wyczerpać, ale owoce w postaci budzących wrażenie ud i genialnych pośladków są tego warte. Postaramy się w najbliższym zamieścić kolejne filmiki warte uwagi, ale już z posegregowaniem według poziomu trudności i partii które biorą udział w treningu. Dajcie znać w komentarzach czy taki pomysł Wam się podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *